DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 21.01.2020 r. w oddziale przedszkolnym w SP w Robuniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście dopisali prawie w 100%.

Wnuczęta z tej okazji przygotowały program artystyczny,  laurki oraz wspólne zabawy. Dziadkowie każde występujące dziecko nagradzali gromkimi  brawami.  Wierszyki były przeplatane piosenkami.

Po części artystycznej odbyły się wspólne zabawy i konkursy. Trzeba było wykazać się m.in. umiejętnością ubijania piany z białek, wbijania gwoździ w deseczki, znajomością piosenek z różnorodnego repertuaru, rozpoznawania tytułów seriali na podstawie fragmentu melodii oraz sprawności ruchowej i szybkiego reagowania.

Po zabawie był wspólny poczęstunek przy herbatce i oczywiście przy łakociach, którymi uraczyli  wnuczęta dziadkowie i rodzice dzieci.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy.