DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Okolicznościowy  apel rozpoczął  przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, który w kilku słowach powitał zebranych oraz w imieniu uczniów złożył pracownikom szkoły serdeczne życzenia.

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VII pod opieką wychowawczyni, p. Małgorzaty Bukowskiej. Siódmoklasiści wystąpili w humorystycznym przedstawieniu nawiązującym do nauki zdalnej.  Na scenie zaprezentowały też swoje umiejętności wokalne dzieci z klasy IV, V oraz VI.

Po występach na salę został wprowadzony sztandar szkoły i głos zabrał pan dyrektor Paweł Pawlak. Podziękował dzieciom, złożył życzenia nauczycielom, pracownikom obsługi oraz  zaproszonym emerytom.  Uroczystość ta była również okazją do wręczenia  nagród. Nagrody dyrektora szkoły otrzymali: pani Wiesława Burda, pani Izabela Jeżyna, pani Anna Regel, pani Grażyna Pluta, pani Urszula Paprocka i pani Małgorzata Bukowska.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej zamknęli uczniowie, wręczając pracownikom szkoły i zaproszonym gościom po różyczce.